Do każdego wesela przygotowuje się indywidualnie, bo nie da się ukryć - każde jest inne. Wasze wesele poprowadzę według ustalonego wcześniej, podczas osobistego spotkania scenariusza. Razem ustalimy m.in.:

 • Mój sposób prowadzenia i rolę
 • Repertuar muzyczny
 • Dobór zabaw
 • Elementy tradycji
 • Planowane atrakcje

Wesele mogę poprowadzić nowocześnie lub tradycyjnie. W większości przypadków przyjęcie weselne rozpoczynam od uroczystego wprowadzenia Młodej Pary do sali bankietowej przy dźwiękach Marsza Mendelssohna lub innych , następnie powitanie gości, pierwsze "sto lat", toasty weselne, pierwszy taniec i oczepiny z ciekawymi konkursami i wróżbami weselnymi.

Oto przykładowy scenariusz :
 1. Marsz powitalny
 2. Powitanie Pary Młodej Chlebem i Solą
 3. Pierwsze Sto Lat i tłuczenie kieliszków przez Nowożeńców
 4. Zaproszenie do stołu na obiad
 5. Pierwszy Taniec Pary Młodej
 6. Tańce, zabawy, przyśpiewki biesiadne, toasty przy stole inicjowane przez wodzireja
 7. ok. godz. 22 00 - Podziękowania dla Rodziców, następnie wspólny taniec Pary Młodej z Rodzicami
 8. Tort weselny
 9. ok. godz. 24 00- Oczepiny: wybieranie nowej Pary Młodej, konkursy oczepinowe.
 10. Tańce, przyśpiewki biesiadne, toasty przy stole inicjowane przez wodzireja
 11. Muzyka i Zabawa do białego rana.

Przyjęcie prowadzę z uśmiechem i zaangażowaniem, pełniąc przede wszystkim rolę wodzireja. Bogaty repertuar muzyczny daje mi możliwość poprowadzić uroczystość weselną w różnym stylu, dlatego zawsze wcześniej omawiam i ustalam scenariusz przyjęcia, głównie pod względem doboru muzyki czy też zabaw oczepinowych. Na weselu staram się grać takie utwory by łączyć pokolenia, głównie najbardziej znane i taneczne przeboje polskie i zagraniczne. W przeciwieństwie do zespołu muzycznego nie mam sztywno ustalonego planu imprezy a posiadany repertuar jest niewątpliwie znacznie szerszy, dając mi tym samym większą możliwość działania. Obserwując zabawę gości dobieram muzykę dostosowując ją na bieżąco do różnych gustów , preferencji i kondycji biesiadników:) Ponadto w każdym momencie wesela Państwo Młodzi i goście mogą poprosić o ulubioną piosenkę i zadedykować ją wybranej osobie. Nie praktykuje zbyt długich przerw, więc goście mogą bawić się kiedy tylko maja na to ochotę. W trakcie spożywania posiłków prezentowana jest stonowana muzyka, która pozwala spokojnie zjeść i odpocząć przed dalszą zabawą. Zazwyczaj wtedy wznoszone są toasty. Jeżeli goście nie przejawiają inicjatywy toasty rozpoczyna DJ. Po skończonym posiłku zapraszam wszystkich uczestników na parkiet do dalszej zabawy.

Postaram się zrealizować każdy, nawet nietypowy pomysł na uatrakcyjnienie tego jedynego dnia w Waszym życiu. Na życzenie prowadzę również KARAOKE oraz zapewnię prawie "po kosztach" Foto-Wideofilmowanie...

Aby przekonać się, że znaleźliście osobę, która poprowadzi Wasze przyjęcie weselne zapraszam do spotkania się ze mną. Zaprezentuję Wam film, na którym pokazany będzie mój sposób prowadzenia wesela.


Kiedy po południu Wasi goście już wstaną, to mają ochotę smacznie zjeść i odpocząć przy relaksacyjnej muzyce, ubrani na luzie, bez marynarek i sukien balowych... To ostanie wrażenie i podsumowanie weselnego szaleństwa; przyjazna atmosfera, oprawiona stosowną muzyką, zapewne długo pozostanie w pamięci gości. Dlatego też Drodzy Nowożeńcy pamiętajcie aby zapewnić swojej rodzinie i przyjaciołom odpowiednią oprawę muzyczną również na poprawinach !Strona Glówna      |      O mnie       |       Oferta           |       Cennik       |       Kontakt

© Rafal Owsiany
Wszelkie prawa zastrzezone
stat4u