lata 90'te Dyskoteki w Tarnawie Górnej
   Obsługę pierwszych imprez muzycznych rozpocząłem już w szkole podstawowej a następnie w liceum gdzie prowadziłem cykliczne imprezy szkolne zasilając przy okazji ówcześnie skromny budżet szkoły..:) W okresie narodzin gospodarki rynkowej już jako 17 latek organizowałem pierwsze komercyjne przedsięwzięcia muzyczne głównie w rodzinnym Lesku a także całym rejonie Bieszczadów, co pozwoliło mi po pewnym czasie na modernizację posiadanej aparatury, pomagając tym samym podnieść standard oferowanych usług. Sukces tych imprez i towarzysząca wzrastająca popularność mojej osoby, przyczyniły się do otrzymania w 1997 roku pierwszego poważnego angażu jakim było objęcie rezydentury w pierwszej powstającej
Slwester 1999-2000 w Pensjonacie Zamek w Lesku
dyskotece w Bieszczadach - klubie "Oktagon" w Uhercach k / Leska. Po trzech latach podobną propozycję otrzymałem od kolejnego nowopowstającego klubu , co zaowocowało iż w latach 2000-2005r. objąłem wyłączną rezydenturę największej w Bieszczadach dyskoteki "Premiera" w Hoczwi k/Leska. Będące niewątpliwie ówczesnym fenomenem imprezy w tym klubie, zwłaszcza sukces dyskotek w stylu retro , gdzie w każdą niedzielę prezentowałem hity lat 60-90tych , przyczyniły się do rozpoczęcia równolegle , prowadzenia przeze mnie różnego rodzaju imprez okolicznościowych - głównie niewielkich wesel,
Klub "Premiera" - Wybory Miss Mokrego Podkoszulka 2001
poprawin a także dancingów i biesiad , zwłaszcza dla coraz liczniej odwiedzających Bieszczady zorganizowanych grup turystów - firm i zakładów pracy. Z czasem, imprezy okolicznościowe stały się główną dziedziną mojej działalności a zdobyte doświadczenie zaowocowało podjęciem decyzji o założeniu własnej firmy. Od 2005 po dzien dzisiejszy działalność swoją realizuje w ramach prowadzonej Agencji Usługowo-Artystycznej o szerokim profilu usług muzycznych, artystycznych oraz nagłaśniania i oświetlania imprez, również plenerowych. W ramach prowadzonej działalności zajmuje się m.in. organizacją i obsługą takich imprez jak wesela, poprawiny, bankiety, dancingi, biesiady, ogniska, półmetki, studniówki, zabawy dla dzieci i innych okolicznościowych jak również imprez firmowych - m.in. karaoke, pokazy taneczne, hostessy, imprezy tematyczne oraz specjalnych - piana party, fluo party, snow party oraz laser show.
PowerClub 2009
   Obecnie jestem rezydentem jednej z największych dyskotek na Podkarpaciu - "POWER CLUB", jak również wykonawcą usług muzycznych większości hoteli, pensjonatów i ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach a także kooperantem w zakresie usług muzycznych dla największego bieszczadzkiego touroperatora - Agencji Turystycznej "BIESZCZADY ADVENTURE".
   Większość usług wykonuję osobiście. Na życzenie klienta lub w wyjątkowych sytuacjach istnieje możliwość wykonania poszczególnych usług przez doświadczonych współpracowników. Moja ekipa to grupa dj-ów i prezenterów z wieloletnim doświadczeniem, które wspólnie zdobywaliśmy od kilkunastu lat grając w wielu różnych miejscach, przede wszystkim na terenie Bieszczadów, Podkarpacia ale nie tylko...DJ BONIEK

Początek jego kariery dj'skiej związany jest ściśle z poznaniem DJ'a RUFIO w 2003 roku. Początkowo pomocnik i towarzysz do imprez, jednak gdy "awaryjnie" przyszło mu zagrać pierwszą imprezę okolicznościową szybko przekonał kolegę że jego powołaniem jest właśnie praca prezentera-wodzireja. Właśnie w takim charakterze prowadzi imprezy muzyczne, zaskakując niejednego zawodowego DJ'a kontaktowością i umiejętnością bawienia gości. W swoim muzycznym dorobku ma występy w takich obiektach jak "Hotel Arłamów", Berezka - pensjonaty: "Karino", "Leśniczówka" oraz "Pod Sosnami", Bezmiechowa - Karczma "U Nica", Bukowiec - OW "Solinka" OW "Połoniny", Gościniec "Pod Gontami", Cisna - OW "Wołosań", Kalnica - Pensjonat "Bogdanka", Lesko - Pensjonat "Zamek", Rest. "Ratuszowa", Ośrodek Sportów "Lesko-Ski" (Weremień), Pensjonat "Gawra" (Łączki), Myczkowce - Hotel "Energetyk", Dom Wczasowy "Bieszczady", Pensjonat "Pod Bukowiną", Myczków - Hotel "Ewka", Polańczyk - Ośrodki Wypoczynkowe: "Relavia", "Atrium", "Amer-Pol", oraz Hotel "Zephyr", Rest."Chmielówka", oraz "Barek Gwarek", Ustrzyki Dolne - Hotel "Laworta", Karczma "U Gały" oraz "Laworta" , Pensjonat "Baciówka" (Równia). Dał się poznać również bywalcom takich klubów jak : "La Mirage" w Solinie oraz Akwarium" w Krośnie. Ponadto niewątpliwie przyjaciel wszystkich kobiet świata...;)

DJ GRZEGORZ

Grzegorz Słotwiński czyli DJ GRZEGORZ, jeden z najmłodszych prezenterów - "DJ-ów Średniego Pokolenia ", pod koniec lat 90tych bardziej znany jako "DJ GRZEŚ". W dziedzinie muzyki wychowany w oparciu o tajniki nauczania Szkół Prezenterów Dyskotek lat 80tych. Absolwent leskiej szkoły muzycznej pierwszego stopnia w klasie fortepianu i umuzykalniania. Pilny uczeń i praktykant takich postaci bieszczadzkiego świata didżejskiego jak DJ DEMO (Jerzy Demko), DJ ROBERT (Robert Podsobiński) czy DJ RUFIO (Rafał Owsiany). DJ z 13 letnim stażem - na rynku muzycznym obecny od 1997 roku. Na jego koncie liczne występy w mniej lub bardziej znanych klubach głównie Podkarpacia, w tym także wielokrotnie pełniąc funkcję rezydenta. Wieloletnia współpraca z w/w osobami zaprocentowała również odwiedzeniem szeregu obiektów w których obsługiwał imprezy okolicznościowe, firmowe oraz dla dzieci i młodzieży. W swoich występach prezentuje repertuar z całego świata, utwory "retro" oraz nowości - od lat 60' po brzmienia XXI wieku. Pomimo zamiłowania do gatunków hous'owych najwięcej przyjemności z pracy dostarczają mu "dyskoteki wakacyjne" w tzw. "słonecznych rytmach" powodując tym samym iż postrzegany on jest jako specjalista od "melodyjnej muzyki". Komunikatywny, w gronie znajomych i przyjaciół znany jako "Mistrz Ciętej Riposty", jak sam o sobie mówi: "... na swój sposób jestem trochę kontrowersyjną postacią, zawsze patrzę prosto w oczy i mówię wprost to co myślę na dany temat bez zbędnego owijania...", "... najwyższą zapłatą i podziękowaniem za moje starania są brawa, uśmiech i radość okazywana przez ludzi bawiących się na moich imprezach...."

DJ ELA

Jak na razie jedyna kobieta w naszym team'ie...Z firmą "RUFIO" współpracuje od 2006 roku. Ela doskonale radzi sobie z wymagającymi imprezami firmowymi gdzie wykazuje się umiejętnością dopasowania muzyki do charakteru danej imprezy oraz temperamentu biesiadników. Praca dj'ki -prezenterki jest dla niej pasją i hobby. Początki jej muzycznej działalności sięgają roku 1998 kiedy to w "Miasteczku Studenckim" w Krakowie objęła rezydenturę w "Klubie 38". W 2001 roku przez kilka miesięcy rezydowała w kolejnym krakowskim klubie "Equinox". W latach 2002-2005 związana z klubem "Capitol" w Lesku. Za konsolą zagościła również w klubach: "Pod Napięciem" Biłgoraj, "PowerClub" Bobrówka , "Premiera" Hoczew, "Tawerna" - Polańczyk i oczywiście "La Mirage" w Solinie gdzie od 2008 roku pełni rolę rezydentki. Ponadto w swoim dorobku posiada szereg imprez okolicznościowych i firmowych , m.in. w takich obiektach jak: Hotel "Arłamów" - Arłamów, OSW "Wołosań" - Cisna, Hotel "Zephyr" oraz OW "Relavia" Polańczyk, Pensjonat "Zamek" - Lesko, Ośrodek Sportów "Lesko-Ski" - Weremień ,Hotel "Salamandra" - Hoczew, Pensjonat "Pod Bukowiną" oraz OW "Bieszczady" w Myczkowcach.

DJ GIEREK

Dj Gierek czyli urodzony w 1987 roku Michał Gierula. Od najmłodszych lat związany z muzyką. Jak większość Dj-ów swoje pierwsze imprezy organizował już w szkole podstawowej a następnie w szkołach średnich. Na poważnie przygodę z konsolą rozpoczął w 2004 roku od prowadzenia wieczorków tanecznych w "Barze na Tarasie" w Solinie. Rok później rozpoczął współprace z Dj Rufio co zaowocowało iż w 2006 roku zagościł w klubie "La Mirage" w Solinie i od tamtego czasu co roku w sezonie wakacyjnym pełni w nim rolę rezydenta dzieląc konsolę z Dj Elą. Do dnia dzisiejszego grywał w takich klubach jak "La Mirage" Solina, "Capitol" Lesko, "Haos" Sanok i Czarna, "Pod Napięciem" Biłgoraj, "PowerClub" Bobrówka. W swoim dorobku posiada także szereg imprez firmowych i okolicznościowych goszcząc m.in. w takich miejscach jak : Hotel "Zephyr", Pensjonat "Eskapada", OW "Relavia" oraz "Barek Gwarek" w Polańczyku, Rest. Myśliwska ,Hotel "Laworta" oraz "Karczma U Gały" w Ustrzykach Dolnych, Pensjonat "Zamek" Lesko, "Lesko-Ski" Weremień , "Gościniec Pieciu Stawów w Jasieniu k. Ustrzyk D., Rest. "Hermina" Krosno, "Dębowa Gazdówka" - Łodyna, "Spichlerz" Uherce Mineralne, "Bieszczady" oraz "Pod Bukowiną" Myczkowce.

DJ MARCO

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 14 lat kiedy jak większość dj'i zagrał pierwszą imprezę w szkole podstawowej. Muzyka pasjonowała go od zawsze wiec chwilę po ukończeniu szkoły postanowił działać na własną rękę. Wtedy pojawiły się pierwsze imprezki organizowane w "domach ludowych". 2005 rok był rokiem przełomowym bo to właśnie wtedy postanowił zrobić coś na większą skalę czyli prawdziwa duża dyskoteka - klub "HAOS" w Sanoku. Niestety niepowodzenia jakie napotkał doprowadziły do przeniesienia działalności do miejscowości Czarna - za Ustrzykami Dolnymi, lecz po pół roku działalności również i ta zakończyła się fiaskiem. Od 2008 roku współpracuje z agencją "RUFIO" prowadząc przeróżne imprezy okolicznościowe na terenie całych Bieszczad. Również w 2008 roku, a dokładnie od czerwca dał się poznać klubowiczom jako specjalista od "wesołej muzyki" prowadząc głównie niedzielne imprezy w klubie "Premiera" w Hoczwi z cyklu " Retro, Dance & Disco Polo". Tym samym przekonał publiczność, że jest w stanie zagrać każdą imprezę. Potwierdzeniem tego są również udane występy w takich miejscach jak: Berezka - Pensjonaty: "Karino" i "Leśniczówka", Bystre - OW "Wisan", Hoczew - Hotel "Salamandra", Myczkowce - OW "Bieszczady", Myczków - Hotel "Ewka", Polańczyk OW "Relavia", "Barek Gwarek", Ustrzyki Dolne - Hotel "Laworta". W 2009 DJ Marco został rezydentem "Klubu 69" w Czarnej k. Ustrzyk Dolnych. Obecnie dużo czasu poświęca nauce śpiewu i gry na keyboardzie dążąc tym samym do wydania solowej płyty w gatunku disco polo.

DJ SPAWARA

Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w 1998 roku będąc współorganizatorem różnych lokalnych imprez. Następne lata to początek fascynacji wszystkim co związane jest z dyskoteką i dj'owaniem; co za tym idzie zakup własnej konsoli i udoskonalanie techniki miksowania... Dj Spawara potrafi rozbawić każdego klubowicza wykorzystując swój charakterystyczny, wesoły w autoprezentacji styl. Dotychczasowo zagrał w takich klubach jak: "Sztygarka Hetmańska" i "La Mirage" w Solinie "PowerClub"- Bobrówka, "Karramba" - Bukowsko, "Klub69" - Czarna, "Tawerna"- Polańczyk oraz "Premiera"- Hoczew.

Miał okazję bawić publiczność prowadząc również imprezy szkolne, sylwestrowe i firmowe chociażby w takich obiektach jak Pensjonat "Zamek" w Lesku, Ośrodek Sportów "Lesko-Ski" (Weremień ), OW "Relavia", "Szymon" oraz "Unitra" i "Eskapada" w Polańczyku, OW "Bieszczady" , "Pod Bukowiną"- Myczkowce, "Leśniczówka" Berezka, "Sanvit" , "Kmicic" - Sanok"( Czerteż ), "Jaś Wędrowniczek"- Rymanów "Salamandra"- Hoczew oraz Hotel "Ewka" w Myczkowie. Muzyka którą prezentuje w swoich setach sięga od klimatów retro po współczesne radiowe i klubowe brzmienia.

DJ BELA

Mimo młodego wieku można o nim powiedzieć prawdziwy "weteran konsoli". Już jako nastolatek prowadził swoje pierwsze imprezy muzyczne głównie w szkołach , świetlicach a także młodzieżowych obiektach sportowych. Z wiekiem przychodziły coraz poważniejsze zadania i wyzwania muzyczne. W trakcie swojej kilkunastoletniej didżejskiej działalności miał okazję parokrotnie bawić gości przy jednych z najbardziej wymagających imprez jakim jest niewątpliwie "Sylwester". I tak w swoim artystycznym dorobku dotychczasowe zagrane imprezy sylwestrowe : 2010 klub "Kino" - Sanok, 2009 "Gościniec Bukowina" - Strzebowiska, 2008 Hotel "Energetyk" - Myczkowce, 2007 "Jaś Wędrowniczek" - Rymanów, 2006 "Karczma U Gały" - Ustrzyki Dolne, 2005 " Stary Piec" - Hoczew, 2004 "DW Bieszczady" - Myczkowce, 2003 "Uroczysko"- Zwierzyń k. Leska.

Współpracując z Agencją Usługowo-Artystyczną "RUFIO" wykonywał powierzone czynności obsługi muzycznej imprez okolicznościowych i firmowych w następujących ośrodkach wypoczynkowych i hotelach: Hotel "Arłamów" , Hotel "Energetyk" i DW "Bieszczady" w Myczkowcach, OW "Uroczysko" Zwierzyń, Hotel "Solina" , Pensjonat "Zamek" w Lesku , Hotel "Laworta" Ustrzyki D., "Karczma U Gały" Gromadzyń-Ustrzyki D., OW "Relavia" Polańczyk , DWH "Bystre", OW "Jawor" Polańczyk i wiele innych. Ponadto trakcie swojej kariery zagościł w następujących klubach i dyskotekach: "K-15" Krosno, "Picolo Mondo" Krosno , "Oktagon" Uherce, "Premiera" Hoczew , "La Mirage" Solina , "Gwarek" Solina , "Kino" Sanok. W tym ostatnim pełni rolę rezydenta...

DJ BAZYL

Bazyl czyli Bartek - muzyką w szerokim tego słowa znaczeniu zajmuje się od wczesnych lat dziecięcych ,kiedy to rozpoczął edukację w szkole muzycznej w Jarosławiu. Instrument od którego zaczynał to akordeon, następnie pianino i gitara. Muzyka od zawsze jest jego namiętnością , co spowodowało że założył zespół rockowy o nazwie EVOLUTION, który odnosił różne sukcesy na przeglądach i festiwalach amatorskich zespołów. Po kilkuletnim koncertowaniu zespół postanowił zawiesić swoją działalność. Wówczas coraz baczniej zaczął się interesować funkcją prezentera muzycznego i po kilku miesiącach rozpoczął działalność w pierwszym internetowym radiu SEVEN. Tam prowadził audycje muzyczne o różnej tematyce. Ktoś ze słuchaczy zauważył styl prowadzonych audycji i zaproponował pierwszą samodzielną oprawę muzyczną i konferansjerską imprezy, co spowodowało coraz większe zainteresowanie stylem muzyki i sposobem prowadzenia imprez.

Od momentu poznania Dj Lecha a następnie Dj. Rufio z którymi dotychczasowo współpracuje, kariera prezentera muzycznego czy tez popularnie zwanego Dj-a rozwinęła sie na dobre. Od roku 2005 gościł w takich lokalach w regionie jak: SKR Wietlin III, SKR Obsza, PowerClub, Da Salvatore, ADM, Polonez , Anmar, Czarna Perła, Smyk, stoki narciarskie "Laworta oraz Gromadzyń, Piast, Smerek, Horyzont oraz wiele innych. Ponadto plenery w Ostrowie, Radymnie, Wietlinie, Jarosławiu, Radawie, Przemyślu, Ożannie, Duńkowicach i innych miejscowościach...

DJ NIKO

Niko - prywatnie Maciek... Swoja przygodę z muzyka rozpoczął jeszcze w szkole podstawowej, gdzie prowadził szkolne dyskoteki. W międzyczasie uczył się w szkole muzycznej, gdzie po 3 latach nauki zamienił keyboard na odtwarzacze CD + mixer i tak mu już zostało...Od ponad 7 lat za konsolą. Aktualnie rezydent klubu SKR w Wietlinie III, oraz klubu Opera w Łańcucie.Współpracuje także z klubem SKR w Obszy, w których serwuje klubowiczom wspaniałą mieszankę muzyki Elektro, House, Tech- Trance, gra głównie z myślą o klubowiczach, prezentuje takie style muzyczne w jakich Oni najlepiej się czują.Uważa, że w klubie najważniejsi są ludzie, że to Oni tworzą "klimat" i dlatego oddaje się im całkowicie. Zawsze dba aby dostarczyć publiczności świeży materiał, który każdorazowo starannie selekcjonuje podczas swojego seta w celu zbudowania jak najlepszej atmosfery w klubie.Mozna go bylo takze zobaczyc i posluchac na takich imprezach jak Music Empire Krosno, One life Festival 2008 Rzeszow. Jako doświadczony DJ doskonale radzi sobie również z imprezami "w stylu retro" i nie tylko...

DJ CREST

Początek amatorskiego dj-owania jest trudny do ustalenia ...natomiast zawodowo od 2007 roku zaczynając w klubie "Bacardi" Sieniawa gdzie spędził rok. Następny angaż to dwuletni pobyt w klubie "Restan" w Krzeczowicach gdzie głównie bawił klubowiczów serwując "retro przeboje" podczas cotygodniowych niedzielnych spotkań. Od kwietnia 2010 dołączył do elitarnego zespołu rezydentów "PowerClubu". W miedzy czasie wystąpił w znanych klubach regionu: Armagedonie, Sztygarce Hetmańskiej, Galeonie, Boss, Gorzelnia, Incontro, La Greka, Opera, Skr Obsza, Tawerna, Pod Napięciem, Zodiak. Mimo stosunkowo krótkiego stażu didżejskiego może poszczycić się pierwszymi osiągnięciami: W 2008 roku zajął 2 miejsce na turnieju w Galeonie w pojedyneku dj-ów z Podkarpacia. Rok później w odbywających się w PowerClubie podobnych mistrzostwach ponownie zdobył tytuł wicemistrza. Crest nie spoczywa jednak na laurach - w planach ma mistrzostwo Polski prezenterów...

DJ ZEE

Zee to utalentowany dj średniego pokolenia.Początki jego dj'skiej działalności sięgają 1999 roku kiedy to po raz pierwszy przyszło mu zgrać samodzielnie całą imprezę. Od tego czasu lista miejsc które odwiedził wzrosła do imponujących rozmiarów: Klub Joker, Krolewska, Studio 21, Fobia - Jarosław, Vanilla - Jarosław, Obsesja oraz Adm - Jarosław, Sing Sing, Tabu oraz Iluzja w Przemyślu, Pub Pod Parasolami, Ibiza - Lubaczow SKR - Wietlin 3, SKR - Rokietnica, Bacardi - Sieniawa, Premiera - Hoczew, Planeta - Susiec, Zajazd Borowik - Gniewczyna, Magdalenka - Kolbuszowa, Corrida - Rzeszów, Skorpion - Łazy Kostkowskie, Power Club - Bobrowka. Aktualnie rezydent klubu Studio 21 w Jarosławiu.
DJ AKI

Jest jednym z nielicznych ludzi w branży dla których hobby i życiowa pasja stały się zawodem. Aki to doświadczony dj, którego początki działalności sięgają lat 90 tych kiedy to odwiedzał ówcześnie działające lokale w rodzinnym Jarosławiu : Klub Ikar, Kaskada, Empik, Korona, Reno, Tajga, Antałek, Joker... a w latach następnych Vanilla, Studio 21, Fobia, Obsesja, Adm... Ponadto występował w następujących lokalach: Ibiza, Pub Pod Parasolami - Lubaczow, Dragon - Oleszyce , SKR - Wietlin III i Obsza , Power Club - Bobrowka, Sing Sing, Iluzja, Młyn - Przemyśl, Piano - Rzeszow, Opera - Łańcut ,La Mirage - Solina, Premiera - Hoczew, Magdalenka - Kolbuszowa, Planeta - Susiec. Aktualnie rezydent klubu Obsesja w Jarosławiu.
DJ PAVLOO

W maju 2003 roku został rezydentem klubu Geneza w Krośnie by rok później objąć rezydenturę największego na Podkarpaciu klubu Armagedon. Od 2008 roku dołączył do ekipy Power Clubu a rok później objął rezydenturę nowopowstałego klubu "Akwarium" w Krośnie. Jego ulubiony rodzaj muzyki to trance, house po hardstyle i handz up - w tych gatunkach czuje się najlepiej. Klubowiczów fascynuje ekspresją i pomysłowością. Doskonale radzi sobie również z imprezami w stylu retro oraz jako prowadzący karaoke, czego potwierdzeniem są udane imprezy okolicznościowe oraz dla firm. Obecnie dużo czasu poświęca tworzeniu muzyki: B-REY a następnie KEVIN FORBES to jego nowe, kolejne artystyczne oblicze...
DJ QBA

Pod pseudonimem QBA kryje się urodzony 20 lat temu Jakub Stanisz, dj pochodzący z okolic Krosna. Pierwsze kroki za konsolą sięgają roku 2006 i klubu Armagedon w Krośnie, to właśnie tam Qba zaraził się swoją największą życiową pasją. Na dzień dzisiejszy sety w jego wykonaniu są energiczne i dynamiczne przez co nawet najwybredniejszy klubowicz potrafi to docenić. Qba odnajduje się w większości stylów muzycznych lecz ciągle szuka swojego ulubionego który go urzeknie i zainspiruje do tworzenia własnych produkcji muzycznych. W jego setach najczęściej można spotkać takie klimaty jak: electro-house, disco-house, oraz domieszki trance i innych stylów muzycznych. Grał w takich klubach jak: Armagedon (Krosno), Pod Palmą (Rzeszów), Sztygarka Hetmańska (Solina - Jawor), Zodiak (Grodzisko Górne), Club 7 (Iwonicz Zdrój), Finlandia / Plaza (Rymanów), Hipnoza (Sieklówka), Night Club Nafta (Krosno), Akwarium (Krosno) oraz wiele imprez firmowych i okolicznościowych.Uczestnik Podkarpackiego Dj's Day 2008 - klub Armagedon. W niedalekiej przyszłości zamierza zająć się produkcją muzyczną. Jego motto: "wymagaj od siebie wiele a zaowocuje w przyszłości".

DJ BOBY

Boby czyli tak naprawdę Mateusz Bobrowski urodzony 22 lata temu zamieszkujący obecnie w Krośnie dj "młodego pokolenia". Co do swojej pierwszej przygody z muzyką jak sam mówi "nie pamięta dokładnie daty" ale w przybliżeniu był to rok 2000, wówczas to zajmował się prowadzeniem imprez okolicznościowych itp. Z czasem nabierał doświadczenia co efekcie przyczyniło się iż po raz pierwszy na scenie klubowej zadebiutował w 2006 roku w krośnieńskim klubie "Armagedon", gdzie okazyjnie można go usłyszeć po dzień dzisiejszy. Jego Ulubione Gatunki Muzyczne to house/electro-house lecz doskonale radzi sobie również w innych stylach muzycznych obsługując po dzień dzisiejszy przeróżne "wesołe" imprezy rocznicowe i okolicznościowe. Dotychczas występował w takich klubach jak: Armagedon (Krosno), Zodiak (Grodzisko Górne), Havana (Krzeszów), Premiera (Hoczew), Hipnoza (Sieklówka)

DJ MATTEY
Strona Glówna      |      O mnie       |       Oferta           |       Cennik       |       Kontakt

© Rafal Owsiany
Wszelkie prawa zastrzezone
stat4u